Jste zde: Hodinky Pařížská.cz » Ocenění hodinek

Ocenění hodinek


Většina lidí není obeznámena s cenami značkových hodinek a klenotnických výrobků, a to je to docela vysvětlitelné. Dost často se taková věc prostě daruje, anebo jste si je koupili velmi dávno a neznáte reálnou cenu platnou k dnešnímu dni. Dozvědět se, na jaký úvěr můžete dosáhnout, umožní precizní a odborné ocenění zástavního majetku v naší zastavárně. Ocenění hodinek nebo klenotu zabere jen málo času.

Spektrum luxusních hodinek, které vykupuje a přijímá jako záruku naše zastavárna, je velmi široká. Mohou to být luxusní hodinky jakýchkoliv světových značek. Výkupní procedura v zastavárně je rovněž maximálně zjednodušena.

Vážení zákazníci, pozor! Není třeba se orientovat na ceny českých obchodů a butiků. Není tajemstvím, že jejich stálí  zákazníci mohou získat slevu až 45 % z ceny, a není to poslední možná sleva. Není se čemu divit, že víc než 50 % bohatých lidí nakupuje během cest v Evropě, zdejší ceny jsou o hodně nižší, navíc je možnost si vyřídit tax free. Dost často takový nákup ušetří až 60 % prostředků zákazníka. Nakonec, vedoucí výrobci drahých hodinek vždy poskytují mezinárodní záruku, a tedy, v Česku a v jiných městech světa se budete moci vždy obrátit na speciální servisní centrum.

Vykupujeme, přijímáme na kauci anebo na komisní prodej hodinky následujících výrobců: Audemars Piguet, A. Lange & Sohne, Blancpain, Breguet, Breitling, Bvlgari, Cartier, Chopard, Corum, Franck Muller, F.P.Journe, Gerald Genta, Graham, Girard Perregaux, IWC, Jaeger- LeCoultre, Omega, Panerai, Patek Philippe, Piaget, Roger Dubuis, Rolex, Ulysse Nardin, Vacheron & Constantin, Zenith, Rolex. Cena záleží na mnoha faktorech, takových jako stav hodinek, datum prodeje, přítomnost záruk a dokumentů, a také popularity typu k dnešnímu dni.

Naše zastavárna hodinek přijímá zakázky na značkové hodinky jakýchkoliv značek!
Popište hodinky, o které se zajímáte (výrobce, typ).

V naší zastavárně hodinek se prodávají pouze skutečné skvosty hodinového umění. Všechny hodinky mají plnou sadu doplňků, originální balení a záruku výrobce. Přijímáme objednávky na jakékoliv typy hodin, což nám umožní uspokojit zákazníky s nejvybranějším vkusem. My jsme přímými zástupci světových značek bez účasti zprostředkovatelů, což nám umožní zachovat nejnižší cenu na českém trhu.

Verze pro tisk